Screenshot

DooM Open 2010

Účastníci prosincové DooM Open 2010, chybí Bubuss se synem...

[ 12.04.13 ] [ 20:04:52 ] [ Twister ] [ Komentáře: 0 ]

Česká scéna 2013

Mám tu jednu čerstvou a snad ne jedinou novinku v roce 2013 od Bulba:

Ahoj stará gardo, zdravím všechny (čtyři) příznivce Dooma a zároveň všechny příznivce BK (prý už zase jen dva). Tak jak je na tom česká doom scéna v roce 2013? Člověk by skoro řekl, že už jen stěží o někoho zavadí na serveru, ale opak je pravdou. Ne snad, že by se na servery nedalo připojit z důvodu, že by byly přeplněné, ale sem tam se dá narazit na nějakou tu oku lahodící duelovou podívanou, nebo se dá dokonce, ač je to neuvěřitelné, i to CTFko domluvit. Mluvím teď o ZDaemonu, který je od 1.9.2012 ve verzi 1.09 ;) (jo, ufonova newska "ZD 1.09 preview" z roku 2007 byla opravdu hodně futuristická).

V Čechách jsou teď "aktivní" dva klany. Prvním jsou znovuoživení DH, kam po dlouhém přemlouvání od Vodyho upsal svou duši i Gyrossman. Dále se z hlubin autobusů vynořila samotná legenda české scény Bubuss :), jeho účast v klanu je ale stále nejistá. Klan je veden pod taktovkou Vodyho a nesmím zapomenout na další čestné členy a to: dewa, Lukase a Spirita :) (to jen tak pro ilustraci, kdo všechno si ještě chodí pinknout dooma...)

No a dále jsou tu BK, aktivní od roku 2005 s menšími výkyvy aktivity nahoru a dolů, ale stále se držíme :) Občas se i najde čas postnout nějakou tu newsku na téma ZD stereotyp, kdo by měl chuť si počíst těch několik málo postřehů ze současného dění, nechť navštíví odkaz dole, budeme se těšit :) No a nebo ještě lépe, kdo dočetl až sem, není nic jednoduššího, než stáhnout dooma ze zdaemon.org a navštívit kanál #cz, třeba se tam potkáme

BK: http://bkcka.profitux.cz

Komentáře k novince:

Dosud nebyly přidány žádné komentáře